Veľkonočný pobyt vo Wellness hoteli Thermal *** Štúrovo

Ponuka platí od 29. marca do 1. apríla 2024

Užite si Veľkonočné sviatky s oddychom v hoteli s wellness centrom, krytou plavárňou s vonkajším bazénom, animáciami pre deti a veľkonočnou rybačkou!

Ponuka platí na tri noci / štyri dni v termíne od 29. marca do 1. apríla 2024


Balík zahŕňa:
• 3 x Ubytovanie v klimatizovaných izbách wellness hotela Thermal***

• 3 x Polpenzia: raňajky a večere formou bohatých bufetových stolov. Každé ráno čerstvo pripravené veľkonočné jedlá (varená šunka, vaječné jedlá, pečivo). Hostia začínajú pobyt večerou v deň príchodu a končia pobyt raňajkami. Večere nezahŕňajú nápoje.

Welcome drink (aj pre deti)

 Neobmedzený vstup do wellness centra hotela počas prevádzkovej doby (v deň príchodu od 14:00 hod.) – dva zážitkové bazény s termálnou vodou a rôznymi vodnými atrakciami (masážne lavice, chrliče, divoká rieka) – detský bazén s termálnou vodou a vodopádom – tri sauny: fínska, parná, infra sauna – oddychová miestnosť – soľná kabína – zážitkové sprchy so zvukovou a svetelnou terapiou – vírivka s exkluzívnym výhľadom na ostrihomskú baziliku

Neobmedzený vstup do krytej plavárne  – plavecký bazén s termálnou vodou – bazén pre deti s termálnou vodou – vonkajší sedací bazén s termálnou vodou – dve sauny – ochladzovací bazén

Ranné plávanie v čase 5:30 do 8:40 hod. (okrem pondelka)

kupón so zľavou 10% do reštaurácie Thermal (platí na nápoje a jedlá z jedálneho lístka)

Kupón na masáž v hodnote 6 € (pre osoby nad 15 rokov)

Kreatívne animačné programy 

•  1 x Denný rybársky lístok na rekreačný rybolov na 2 udice na teplovodnom jazere VADAŠ Thermal Resort (v jazere sa nachádza veľké množstvo rýb  rôzneho druhu aj  veľkého rozmeru: kapor, amur, sumec, šťuka. Na jazere platí pravidlo chyť a pusť!) Udice neposkytujeme

Župan pre osoby nad 18 rokov (výmena za poplatok 5 € / župan)

Free WiFi internetové pripojenie  na izbách, v budove hotela Thermal a vo wellness centre

Vstup do fitnes centra FitHaus – 400 m od hotela, počas otváracej doby

Športové a rekreačné možnosti v areálu rezortu: tenisové kurty, streetbalové koše, badmintonové kurty a futbalové ihrisko s umelým trávnikom v areáli Vadaš Thermal Resort (v prípade priaznivého počasia, s možnosťou osvetlenia ihrísk)  Hostia si zabezpečia vlastné športové náradie.

• Možnosť zapožičiavania spoločenských hier

• možnosť využitia detského kútika, X-Boxov a kuchynskej miestnosti priamo v hoteli

Parkovanie pred hotelom

• na izbu je možné si bezplatne objednať vopred detskú postieľku pre deti do 3 rokov, detský šamlík, detskú vaničku, v reštaurácii máte k dispozícii detskú stoličku (do vyčerpania zásob)

• Možnosť nabíjania elektromobilov

• DPH


Cena balíka sa skladá z ceny ubytovania (podľa typu izby – prvá tabuľka) a stravy (podľa počtu osôb – druhá tabuľka)

Podmienkou balíka je zakúpenie večere. 

pre online rezerváciu balíka kliknite na cenu, po ktorej budete presmerovaní na stránku, kde si môžete zadať počet dospelých a detí

Cena ubytovania / izba

3 noci / 4 dni
Dvojlôžková izba pre 2 osoby

420 €

Trojlôžková izba pre 2 alebo 3 osoby

480 €

Štvorlôžková izba pre 2, 3 alebo 4 osoby

540 €

Apartmán pre 2, 3 alebo 4 osoby

600 €

Cena ubytovania zahŕňa raňajky

Cena večerí / osoba

3 noci / 4 dní
Osoby nad 12 rokov 57 €
Deti vo veku 3-11,99 rokov 39 €
Deti do 2,99 rokov zadarmo

 

Ďalšie informácie:

  • Ponúkame možnosť predĺženia pobytu v dňoch 28. marca alebo 2. apríla so zľavou 50% z pôvodnej ceny ubytovania
  • Cena nezahŕňa daň za ubytovanie. Poplatok sa platí pri nástupe na pobyt podľa platného VZN mesta Štúrovo (v roku 2024 – 1,50 € / osoba od 15 rokov / noc)
  • Do ubytovacích zariadení je zakázané vodenie akýchkoľvek zvierat
  • Izby je možné obsadiť v deň príchodu od 14:00 hod a prosíme ich opustiť v deň odchodu do 10:00 hod. V prípade záujmu ponúkame možnosť neskoršieho odchodu do 16:00 hod. v závislosti od obsadenosti hotela. O možnosti tejto služby sa informujte počas Vášho pobytu na recepcii hotela Cena je 30 € / izba. Cena zahŕňa aj vstup do hotelového wellnesscentra od 12.00 do 16:00 hod.
  • Vstup do wellness centra a krytej plavárne (počas ich otváracej doby) je možný počas celého pobytu, okrem pondelka. V deň odchodu (pondelok), po opustení izby, je vstup do wellness centra a do krytej plavárne možný od 12:00 hod. podľa aktuálneho cenníka pre verejnosť.
  • Fitnes centrum sa nachádza asi 450 m od hotela. Prevádzkovateľom je tretia osoba. Za otváraciu dobu a kvalitu služieb nezodpovedáme. K hotelu patrí aj strážené parkovisko, cena je 10 € / auto / noc.

 

Wellness Hotel Thermal *** si vyhradzuje právo na zmenu programu.