Nová sezóna – aktuality, novinky

Bazénový areál bude otvorený do konca mája a v septembri denne od 10:00 do 18:00 hod, od júna do konca augusta od 9:00 do 20:00 hod. Termálne kúpalisko bude otvorené do 15. septembra. Toboganový park otvárame od 1. júna. Súbežne s otváraním vonkajších bazénov sa mení aj otváracia doba krytej plavárne, ktorá bude v prevádzke cez pracovné dni od 15:00 do 21:00 a cez víkendy od 10:00 do 21:00 hod. Krytá plaváreň bude od júna do konca augusta mimo prevádzky. Otváracia doba wellness centra sa nemení, svojich návštevníkov očakáva denne od 12:00 do 21:00 hod. V máji bude možné ranné plávanie ešte v krytej plavárni. Od júna bude plávanie vo vonkajšom plaveckom bazéne, lístky sa predávajú na recepcii wellness hotela Thermal za 2 €.

Zmeny pri zľavách pre držiteľov štúrovskeho preukazu

Obyvatelia mesta Štúrovo si aj v tomto roku môžu uplatniť preukaz pre Štúrovčanov, ktorý treba vybaviť v informačnej kancelárii na Pešej zóne (kancelária OOCR Podunajsko).

Pre držiteľov preukazu stojí vstup 1,50 € (pre dospelých) a 1 € pre deti (4-15 rokov).

Novinky a investície v tomto roku

Počas zimných mesiacov sa začali práce na novom zážitkovom bazéne, ktorý bude sprevádzkovaný v nasledujúcom roku. Práce prebiehajú do konca mája, potom sa prerušia aby návštevníkov kúpaliska v letnej sezóne nerušil stavebný ruch. Rozloha bazéna, ktorý bude vybavený s novou modernou technológiu je 1 582 m2 a jeho súčasťou bude divoká i pokojnejšia rieka, basketbalový kôš i volejbalová sieť.

Vizuálizácia bazéna: kliknite sem a sem.

Nad bazénom s vlnobitím Vás už v tomto roku očakávame s novým moderným barom s úplnou panorámou na bazén aj na blízke jazero. Na terase nového baru budú prebiehať rôzne hudobno-zábavné programy ako aj obľúbená aquazumba.

Ak sa chcete vyhnúť radom pri nákupe vstupeniek na kúpalisko, od leta (ešte upresníme termín) na Vás čakajú automaty na predaj vstupeniek. V automatoch budú na predaj celodenné lístky pre dospelých a pre deti a to za cenu výhodnejšou o 50 centov. V automatoch bude možná platba len s platobnou kartou. Zvýhodnené ceny budeme ponúkať aj pri nákupe online lístkov (od 1. júna)

Ďalšou novinkou je, že tobogany budú od tohto toku zadarmo, t.j. ich použitie bude zahŕňať celodenná vstupenka na kúpalisko. Tobogany budú v prevádzke od 1. júna do 31. augusta.

Prajeme Vám nezabudnuteľné zážitky a príjemný oddych!