Novinky v roku 2024

Vážení hostia!

Od 1. mája opäť otvoríme brány nášho rezortu. Srdečne Vás očakávame do 22. septembra!

1. mája bude vstup zadarmo!

K novinkám tohto roka patria obnovené apartmány a nový, unikátny bazén

Ani tohtoročná zima sa nezaobišla bez investícií a rekonštrukčných prác.

Popri údržbárskych prácach  sa najväčšia pozornosť venovala rekonštrukcii apartmánov Westend.  Rekonštrukcia zahŕňala výmenu podláh, obnovu kúpeľní a novú tvár dostali aj terasy.  Všetky ubytovacie jednotky boli vybavené  klimatizačnými zariadeniami, ktoré môžu poskytnúť ochladenie v horúcich letných dňoch. Apartmánové domy sa nachádzajú v severozápadnej časti VADAŠ Thermal Resortu. V ponuke je  spolu 42 ubytovacích  jednotiek, medzi ktorými sú dvojizbové – štvorlôžkové a jednoizbové – 3+1 lôžkové.  Vhodný apartmán si nájdu aj hostia  s obmedzenou pohyblivosťou, pre nich sú v ponuke špeciálne vybavené apartmány.

Najväčšou tohtoročnou novinkou  je  samozrejme nový skákací bazén. Nachádza sa medzi bazénom Oáza a kempingom a podľa predpokladov  bude v prevádzke od júna. Do bazéna s hĺbkou vody 3,8 m  bude možné skákať z výšky  1,5; 2,5 a 4 metre. Dúfame, že si nový bazén rýchlo získa priazeň tých, ktorí hľadajú počas dovolenky aj adrenalín.

   

Zelená transformácia a využívanie obnoviteľných zdrojov energie má pre nás veľkú prioritu. V dôsledku toho boli v minulom roku nainštalované dve fotovoltaické zariadenia (každý s výkonom po 100 kWp), kým v tomto roku bol nainštalovaný ďalší fotovoltaický systém. Vďaka týmto investíciám je náš solárny park schopný vyrobiť približne 300 MWh elektrickej energie ročne.

Obnovil sa aj perličkový bazén. V bazéne sa vymenili niektoré vodné trysky a jeho prvrch dostal nový „obal“ formou bazénovej fólie.

   

Aj tento rok pripravujeme množstvo zábavných programov  na vyplnenie času na dovolenke. O podrobnostiach Vás budeme informovať pred začiatkom sezóny.

Každého srdečne očakávame a prajeme Vám príjemný oddych a tisíce zážitkov!