Novinky v roku 2023

Vážení hostia!

Od 29. apríla opäť otvoríme brány nášho rezortu. Srdečne Vás očakávame do konca mája s nezmenenými cenami denne od 10:00 do 18:00 hod

29. apríla je vstup zadarmo!

Vadaš buduje zelenšiu budúcnosť a vylepšené služby aj pre deti

Po náročnom období Covid-u sa pomaly vracajú naše životy do obvyklých koľají, čo v prípade Vadašu znamená mnoho investícií a zaujímavé nové služby. Cieľom rezortu je poskytnúť pre svojich návštevníkov širokú škálu služieb v najvyššej kvalite. Medzi investíciami v rámci infraštruktúry je najvýznamnejšou centrálna recirkulačná stanica, ale aj nové detské ihrisko, rozšírený kemping či nové apartmánové domy vzbudia tiež veľký záujem.

Najväčšiu časť investičného balíka, v celkovej hodnote 2 milióny eur, tvorí spomenutá recirkulačná stanica, ktorá bude uvedená do prevádzky v posledný aprílový týždeň. Stavebné práce trvali skoro dva roky. Stanica je vybavená najmodernejšou technológiu a jej úlohou je udržiavať čistú vodu v plaveckom bazéne a v rekreačnom bazéne Hviezda. Vďaka nej bude Vadaš ešte „zelenší”. Vďaka tejto stanici sa Vadašu podarí znížiť spotrebu termálnej vody a zároveň eliminovať možné negatívne dopady na životné prostredie. Stanica umožní aj reguláciu teploty vody. Túto novinku privítajú návštevníci najmä počas najhorúcejších letných dní ako aj účastníci plaveckých pretekov. Na streche budovy bola vytvorená terasa pre návštevníkov – prírodné solárium. K zelenej budúcnosti by mali priviesť kúpalisko aj dva nové systémy solárnej energie, ktoré sú rozmiestnené na streche bufetového radu a zabezpečia istú časť potrebnej elektrickej energie areálu. Počas zimných mesiacov sa obnovil aj bazén Hviezda, kde bola vymenená základná fólia.

Najmenších návštevníkov iste poteší nové detské ihrisko vedľa detského bazéna. V rámci rozvoja bolo vytvorené aj tzv. Street-Workout ihrisko pre milovníkov cvičenia v exteriéri. Počas hlavnej sezóny budú prebiehať pri detskom bazéne rôzne animačné programy. Sú naplánované napr. nočné kúpania s penovou party a iné programy. O animačných programoch Vás budeme informovať priebežne na našej webovej stránke vadasthermal.sk.

Kemping, ktorý sa nachádza len pár metrov od bazénov sa teší veľkej popularite aj medzi zahraničnými hosťami. Nakoľko o jeho služby je stále zvýšený záujem, v tomto roku bol rozšírený o 8 nových parciel pre karavany a autá so stanmi. Tiež veľmi obľúbené apartmány Platan sa rozrástli o 6 nových 5 posteľových mobilných domov. V klimatizovaných apartmánoch nájdete vybavenú kuchynku, kúpeľňu, dve spálne a obývaciu miestnosť. Nádherné letné večery Vám spríjemní terasa s posedením.

Turistická sezóna 2023 vo Vadaš Thermal Resort potrvá od 29. apríla do 24. septembra. Do konca mája a v septembri je kúpalisko otvorené denne od 10 do 18 hod., od júna do 15. augusta denne od 9 do 20 hod. a od 15. do 31. augusta od 9 do 19:30 hod. Cena vstupeniek na jún až august bola mierne navýšená ale lístky zakúpené online ostávajú aj naďalej lacnejšie. Parkovné a vstup na tobogany budú aj v tomto roku zadarmo.

Každého srdečne očakávame a prajeme Vám príjemný oddych a tisíce zážitkov!