Wellness hotel Thermal

Wellness hotel Thermal*** ponúka 47 izieb, 2 konferenčné miestnosti, reštauráciu, wellness centrum, úschovňu batožín, detský kútik, vyhliadkovú terasu a salónik. Všetky izby sú vybavené kúpeľňou, telefónom, LCD TV a minibarom a všetky izby sú klimatizované a majú bezplatné WiFi pripojenie. Polpenziu alebo plnú penziu zabezpečuje reštaurácia Thermal, ktorá sa otvára z hotelovej haly. Raňajky, obedy a večere si môžete objednať v hoteli. Pre deti do 3 rokov v sprievode ďalšieho platiaceho hosťa je strava a ubytovanie zdarma..

Rozmaznávajúci vodný relax v termálnej vode, zážitky v blízkosti prírody, s exkluzívnym výhľadom na ostrihomskú baziliku. To všetko nájdete v celoročne otvorenom wellness hoteli Vadas Thermal v Štúrove.

Z výhliadkovej terasy hotela je krásny výhľad nielen na celý areál Vadaš Thermal Resort, ale aj na mesto Štúrovo, okolité pohorie Burda aj na prekrásnu a unikátnu Ostrihomskú baziliku.

Náš hotel myslel aj na vaše ratolesti, súčasťou baby-friendly služieb je detský kútik s X-Boxami na 1. poschodí,  ale aj vonkajšie ihrisko v areáli termálneho kúpaliska, ktoré je možné využiť od jari do jesene a takisto kuchyňu v hoteli, kde je možné pripraviť akúkoľvek detskú stravu. Na izbách štandardne poskytujeme detskú postieľku, detský šamlík, detskú vaničku, rýchlovarnú kanvicu a do vyčerpania zásob  aj detskú stoličku v reštaurácii.

Naše bezplatné parkovisko sa nachádza pred hotelom a naše strážené parkovisko za budovou hotela je možné využiť za poplatok (10 €/  noc).

Naše klimatizované konferenčné miestnosti pre 30 až 80 osôb sú vhodné na organizovanie skupinových akcií, školení, stretnutí a školení.

Všetkým našim milým hosťom prajeme príjemný oddych a veľa milých zážitkov!